Kompleksowość naszej oferty jest podstawowym wyróżnikiem naszej działalności na kaliskim rynku.

Fachowe doradztwo

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów klientów, fachowo doradzimy Państwu jakich materiałów i produktów użyć do osiągnięcia zamierzonego celu. O drewnie wiemy wszystko, dlatego ze szczegółami przedstawimy Państwu jego właściwości, opowiemy o użytkowaniu i eksploatacji drewnianych mebli ogrodowych, a także doradzimy kiedy i gdzie warto zastosować określone produkty.

Projektowanie altan drewnianych

Z przyjemnością pomożemy Państwu zaprojektować idealną altanę, pasującą do wybranej przestrzeni, nie tylko funkcjonalną i praktyczną, ale także cieszącą oko swoją estetyką i naturalną elegancją. Dzięki naszemu doświadczeniu, będziemy w stanie pomóc nawet wtedy, kiedy Państwa plany nie są jeszcze do końca sprecyzowane. Oczywiście projekt altany ogrodowej to dopiero początek – kompleksowo zrealizujemy każdy projekt od produkcji materiałów, przez dowóz, aż po montaż w miejscu wskazanym przez klienta.

Projektowanie ogrodów

Jeżeli są Państwo dopiero na początku drogi do swojego idealnego ogrodu, również możemy pomóc. Używając specjalistycznego oprogramowania komputerowego, przygotujemy projekt dowolnie wybranych terenów zielonych – od niewielkiego tarasu do ogromnego ogrodu. Uwzględnimy przy tym wszystkie Państwa preferencje i wskazówki, a także zaproponujemy niestandardowe rozwiązania, które być może przypadną Państwu do gustów.

Dowóz i montaż

Ze względu na duże i nietypowe gabaryty naszych produktów, oferujemy dowóz własnymi środkami transportu na terenie Kalisza i okolic. Proponujemy także profesjonalny montaż, wykonywany przez wykwalifikowaną ekipę, we wskazanym miejscu i według wskazówek klienta.