O składzie drzewnym

 

Od 2003 roku dostarczamy drewno użytkowe, budowlane, meble ogrodowe oraz usługi projektowania i montażu.

Skład drzewny Kalisz ul. Wrocławska 79

 

Lokalizacja

Nasz Skład Drzewny mieści się w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej 73. Zapraszamy w godzinach 8:00 – 16:00, a w soboty 9:00 – 13:00.

Mapa dojazdu

  Ogród, taras, balkon

Architektura ogrodowa stanowi najważniejszą grupę naszych produktów. Oferujemy duży wybór mebli ogrodowych, pergoli, płotów i altan, ale także projektujemy i wykonujemy meble według indywidualnych zamówień naszych klientów. Wszystkie nasze produkty są impregnowane środkami grzybo- i bakteriobójczych oraz posiadają certyfikat FSC.

  Budowa domu

Planując budowę domu, warto zdać się na fachowców i użyć materiałów najwyższej jakości. W naszym składzie drzewnym oferujemy pełen wybór drewna budowlanego, przede wszystkim więźbę dachową, ale także deski podłogowe, tarasowe, szalunkowe, itp.

 

 

  Montaż i konserwacja drewna

Dysponujemy szerokim wachlarzem akcesoriów przeznaczonych do montażu oferowanych przez nas elementów architektury ogrodowej, jak również jednymi z najlepszych środków konserwujących do drewna. Kompleksowo doradzamy naszym klientom jak złożyć, zamontować, zakonserwować i użytkować nabyte u nas produkty.

  Projektowanie i planowanie

Po wysłuchaniu potrzeb naszych klientów, dobieramy najlepsze rozwiązania, planujemy i projektujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje drewniane i aranżacje ogrodowe. Wykonujemy zamówienia, dostarczamy i montujemy w miejscu wskazanym przez klienta.